תלמידים מספרים

אנה אברמוביץ

לפני כשנה כאשר הגעתי לבית-הספר למחלקה לציור ורישום, הסיבה העיקרית שהניעה אותי הייתה הכנה לקראת כניסה למוסד להשכלה גבוהה והזמן לכך היה קצר ביותר. כאשר התחלתי ללמוד, הבנתי שאין לי מה למהר להירשם ללימודים. החלטתי לרכוש ידע וכישורים מעמיקים יותר, אשר בכל מקרה יסייעו לי הן במהלך הלימודים והן בחיים. לא ציפיתי לאיזו תוצאה מיוחדת, פשוט נהניתי מהתהליך עצמו. אבל, כאשר ראיתי הלכה למעשה את ההתקדמות האישית שלי, המוטיבציה שלי והביטחון בבחירה ובכוחותיי אף התגברו.

השנה התקבלתי ללימודים. אני יודעת שכעת יהיה לי פחות זמן פנוי לבקר בבית-הספר, אבל בכוונתי לנצל כל הזדמנות כדי לעשות זאת כמה שיותר, להמשיך ללמוד, כי בבית-ספר זה אני יכולה ואף צריכה ללמוד דברים רבים.

  

אננה אברמוביץ'

 

קטיה רומנצובה

אני לומדת בבית-הספר קצת יותר משנה. לפני תחילת הלימודים כאן מעולם לא ציירתי ולא ידעתי לצייר. במהלך השנה החולפת התקדמתי מאוד, תודות לצוות הוראה מצוין ואווירה חמה וידידותית. אם החלטתם ללמוד ציור ורישום, אני ממליצה דווקא על בית-ספר זה.

   קטיה רומנצוב

 מריה לביגינה


אני חושבת שהצעדים הראשונים של אומן/מעצב מתחיל חייבים להיות מכוונים בצורה הנכונה ביותר לאינדיודואליות שלו.
במקום זה קיבלתי שיעורים ממומחים ברמה מאוד גבוהה לעיצוב ולאומנות, אלא הם היו האנשים שהצליחו להדריך אותי  ולהכשיר אותי מבלי לפגום בקו האישי שלי להמשך הדרך בתחום העיצוב.
במהלך השנים שלמדתי בשנקר תמיד הייתי אסירת תודה על התמיכה מהמורים והיחס המשפחתי שקיבלתי מכולם.  
אני ממליצה לכל מי שרוצה לפתח את הכישרון שלו ובעתיד להתקבל למוסד להשכלה גבוהה את הבית הספר הזה. הידע הנרכש כאן הוא הבסיסי והחשוב ביותר לעתיד בתחום זה.http://www.iqons.com/Maria+Lavigina
http://www.amenstyle.com/

 

   מרינה לוויגינה
 

טטיאנה - אמו של יהונתן תומר

יהונתן הוא צבר. הוא הולך לגן ילדים ישראלי רגיל. בהיותו בן חמש וחצי הוא אינו מתבלב בין דוד לגוליאת, בין רחל לאסתר ובין סוכות לשבועות. עם זאת הוא מצוטט בקלות שירים וסיפורים רוסיים. עבורי חשוב שהילד הישראלי שלי, שנולד כאן, ירגיש עצמו חופשי בשתי התרבויות. על הצרכים הישראלים-עבריים עונה גן הילדים שלו. ואילו פתרון "הסוגייה הרוסית" נמצא בבית-הספר החדש לאמנות קלאסית. חשובה לי אווירת חינוך "נכונה", ואילו לו... מזמן לא ראיתי אותו הולך, יותר נכון רץ, לאנשהו. (וזה אחרי יום אורך בגן!). האם יש צורך בהסברים נוספים?

   

קסניה פרברזב

כל זיכרונות הילדות שלי קשורים בציור. המתנה הטובה ביותר הייתה מכחולים, צבעים ועפרונות. כל רגע פנוי הקדשתי לציור. כאשר עליתי לישראל, לא עזבתי את העיסוק האהוב עלי. אני שמחה מאוד שבחרתי דווקא בבית-הספר החדש לאמנות קלאסית. מיד עם ביקורי הראשון בבית-הספר אהבתי את האווירה הבלתי מחייבת ששררה בשיעורים ואת היחס הקשוב של המורים. מורי בית-הספר נבדלים ברמה מקצועית גבוהה, וברצון להעביר את הידע שלהם לתלמידים. כל שיעור אינו דומה לקודמו: ביקורים במוזיאונים, ציור מחוץ לכיתות לימוד, ציור עירום, לימוד שיטות ציור שונות, תולדות האמנות. למרות שאני עוסקת בציור שנים רבות, איני מפסיקה להתפתח ולהשתכלל עם כל ביקור נוסף בבית-הספר.